Úvodná stranaSúťaž
 

Vyhodnotenie starších súťaží

Zapojte sa do súťaže o krásny fialový pashmina šál, neprehliadnuteľný módny doplnok, ktorý spestrí šatník každej ženy. Stačí správne odpovedať na našu súťažnú otázku a šál môže byť Váš.

Zapojte sa do súťaže o krásny fialový pashmina šál, neprehliadnuteľný módny doplnok, ktorý spestrí šatník každej ženy. Stačí správne odpovedať na našu súťažnú otázku a šál môže byť Váš.

Zo správnych odpovedí minulého kola sme vylosovali jedného výhercu, ktorému posielame výhru. Výhercom sa stáva Ján Vartovník Blahoželáme! V mesiaci marci súťažíme o kokteil z uteráka.

Zo správnych odpovedí minulého kola sme vylosovali jedného výhercu, ktorému posielame záložku do knihy. Výhercom sa stáva Zuzana Hrabovská Blahoželáme!

Zo správnych odpovedí minulého kola sme vylosovali jedného výhercu, ktorému posielame krabičku inteligentnej plastelíny. Výhercom sa stáva:Andrea Paceková Blahoželáme!

Zo správnych odpovedí minulého kola sme vylosovali jedného výhercu, ktorému posielame záložku do knihy. Výhercom sa stáva Alžbeta Kelbelová. Blahoželáme!

Zo správnych odpovedí minulého kola sme vylosovali jedného výhercu, ktorému posielame sadu koreničiek "korenie a soľ". Výhercom sa stáva:Erika Znaková Blahoželáme!

Zo správnych odpovedí minulého kola sme vylosovali jedného výhercu, ktorý od nás dostane inteligentnú plastelínu. Cenu získava: Miluše Marténková Blahoželáme!

Súťaž z minulého mesiaca bola ukončená. Ďakujeme všetkým, ktorí sa zúčastnili. Ďalšiu súťaž pre vás pripravujeme.

Zo správnych odpovedí minulého kola sme vylosovali jedného výhercu, ktorému posielame koteil u uteráka. Výhercom sa stáva:Alexandra Čalavová Blahoželáme!

Súťažte s nami o balíček Nutridrink Compact.Súťaženie je úplne jednoduché. Stačí správne odpovedať na tri súťažné otázky a balíček môže byť váš. Nápovedu nájdete na našich stránkach.

 
Infolinka ZADARMO

Po - pi | 8:30 - 16:00
0800 444 006

Logo Nutridrink

PORADŇA ODBORNÍKA O VÝŽIVE V CHOROBE

 

NUTRITEST

 
 
 
Nutridrink - silnejší v boji s ochorením
Nové 4-kusové balenie prípravkov z radu Nutridrink
 
 
 
všetky videá

Video

 

Výživa v chorobe - malnutrícia

spustit video

 

Súťaž

 

Súťaženie je úplne jednoduché. Stačí správne odpovedať na naše súťažné otázky a cena môže byť vaša.

 

VAŠE PRÍBEHY

Toto nie je reklama, toto je zazrak

Tak popisujem Vas produkt - Nutridrink - vyziva vchorobe / mlieck ochutene/, ktore pred mnoharokmi...

pokračovanie príbehu | pravidlá
 
VLOŽIŤ VLASTNÝ PRÍBEH