Úvodná stranaVideá
 

Videá

Diagnóza „Alergia na bielkovinu kravského mlieka (ABKM)“ je stresujúca pre celú rodinu dieťaťa. Vyvstávajú otázky, čo bude naše dieťa jesť? Zisťujete, ktoré potraviny obsahujú mlieko. Nie ste v tom sami, pozrite si reakcie rodičov, ktorí počuli rovnakú diagnózu ABKM u svojho dieťaťa.

Keď Vášmu dieťaťu diagnostikujú alergiu na bielkovinu kravského mlieka (ABKM), za ako dlho odznejú príznaky, ako je nadúvanie, hnačka, zápcha, vyrážka, ekzém, pískanie v hrudníku, dýchavičnosť a podobne? Kto Vám pri ABKM pomôže pri nasadení správnej diéty?

 

Aké sú príznaky alergie na bielkovinu kravského mlieka (ABKM), čo všetko môže trápiť Vaše dieťa s ABKM? Sú bolesti bruška (koliky), ekzémy, vyrážky, dýchací ťažkosti, dermatitída prejavmi ABKM? Dá sa vopred odhadnúť, či Vaše dieťa bude pri rodinnej predispozícii trpieť na ABKM?

 

Čo dávať jesť dieťaťu s alergiou na bielkovinu kravského mlieka (ABKM)? Čím kŕmiť dieťa s ABKM, keď nie je možné dojčenie? A ako to chutí?

Aké sú príznaky alergie na bielkovinu kravského mlieka? Odborník v súvislosti s ABKM hovorí o bezprostredných a oneskorených reakciách na mlieko.

Aké príznaky alergie na bielkovinu kravského mlieka (ABKM) sa môžu vyskytnúť u Vášho dieťaťa? Odborník informuje o mnohých a rôznorodých prejavoch, ktorými sa môže táto alergia prejaviť.

Ako sa testujú oneskorené (nesprostredkované) reakcie na bielkovinu kravského mlieka? Odborník vymenúva prejavy alergie na bielkovinu kravského mlieka (ABKM), ktoré si s touto alergiou nemusíme primárne spájať a ktoré sa dostavia s výrazným oneskorením po požití mliek.

Čo sú hypoalergénne prípravky? Prečo sú základom diéty u detí s alergiou na bielkovinu kravského mlieka (ABKM)? Odborník definuje tieto prípravky.

Aké typy hypoalergénnych prípravkov sú k dispozícii? Ktoré z nich sú vhodné pre Vaše dieťa? Zoznámte sa s ich jednoduchým popisom!

 
Infolinka ZADARMO

Po - pi | 8:30 - 16:00
0800 444 006

Logo Nutridrink

PORADŇA ODBORNÍKA O VÝŽIVE V CHOROBE

 

NUTRITEST

 
 
 
Nutridrink - silnejší v boji s ochorením
Nové 4-kusové balenie prípravkov z radu Nutridrink
 
 
 
všetky videá

Video

 

Výživa v chorobe - malnutrícia

spustit video

 

Súťaž

 

Súťaženie je úplne jednoduché. Stačí správne odpovedať na naše súťažné otázky a cena môže byť vaša.

 

VAŠE PRÍBEHY

Toto nie je reklama, toto je zazrak

Tak popisujem Vas produkt - Nutridrink - vyziva vchorobe / mlieck ochutene/, ktore pred mnoharokmi...

pokračovanie príbehu | pravidlá
 
VLOŽIŤ VLASTNÝ PRÍBEH